سفارش تبلیغ
صبا ویژن
هیچ مال از خرد سودمندتر نیست ، و هیچ تنهایى ترسناکتر از خود پسندیدن ، و هیچ خرد چون تدبیر اندیشیدن ، و هیچ بزرگوارى چون پرهیزگارى ، و هیچ همنشین چون خوى نیکو ، و هیچ میراث چون فرهیخته شدن ، و هیچ راهبر چون با عنایت خدا همراه بودن ، و هیچ سوداگرى چون کردار نیک ورزیدن ، و هیچ سود چون ثواب اندوختن ، و هیچ پارسایى چون باز ایستادن هنگام ندانستن احکام ، و هیچ زهد چون نخواستن حرام ، و هیچ دانش چون به تفکر پرداختن ، و هیچ عبادت چون واجبها را ادا ساختن ، و هیچ ایمان چون آزرم و شکیبایى و هیچ حسب چون فروتنى ، و هیچ شرف چون دانایى ، و هیچ عزت چون بردبار بودن ، و هیچ پشتیبان استوارتر از رأى زدن . [نهج البلاغه]

اگر قسمتت شد و ...

ارسال‌کننده : نمازگزار در : 87/1/1 5:0 عصر

                                              بسم الله الرحمن الرحیم

شرهانی شرهانی شرهانی، فکّه فکّه فکّه ، طلائیه طلائیه طلائیه ، شلمچه شلمچه شلمچه ... تلاش نکن فایده نداره اگر هزار بار دیگر هم این کلمات را تکرار کنی مفهومشان را متوجه نمی شوی.  بهت برنخوره ولی تا وقتی روی صندلی پشت کامپیوتر نشسته ای و ماوس زیر دستت است، نمی فهمی که پوست و گوشت و خون معلق در هوا یعنی چه. بله معلق در هوا!

اگر قسمتت شد شرهانی رفتی و باز هم قسمتت شد در شرهانی باد و غبار به راه بود، می فهمی که پوست و گوشت و استخوان رزمندگان معلق در هوا،  که بیست سال پیش در این خاک به زمین افتاده اند، یعنی چه!!!

اگر قسمتت شد و شلمچه رفتی و باز هم قسمتت شد غروب شلمچه را دیدی و باز هم قسمتت شد غروب جمعه در شلمچه بودی، می فهمی وقتی می گویم شلمچه بوی قدمهای امام زمان(عج) می دهد یعنی چه!

اگر قسمتت شد و طلائیه رفتی و باز هم قسمتت شد  پابرهنه روی آن خاک پاک قدم گذاردی، می فهمی که جایی که حضرت عباس(ع) به آن جا قدم می گذارد، یعنی چه.

پس خیلی باید ببخشی! تو که الآن چیزی از آن جا نمی فهمی من چه بگویم!!!

ان شاالله در پست بعدی بیشتر سعی می کنم حال و هوای جنوب رو برات مجسّم کنم. التبه از زاویه ای بهتر!

یاعلیالتماسدعا
کلمات کلیدی :